DANIŞMANLIK
Google Adwords Danışmanlığı


VizyonMedya
ekibinin yapacağı mevcut ya da yeni kurulan AdWords hesabınız için strateji belirleme ve optimize çalışmaları ile reklamlarınızı daha az maliyetle yayınlayabilir, daha yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz. 

AdWords hesapları için bilinen ve uygulanan en büyük hatalardan biri, reklamların daha çok kullanıcının web sitenizi ziyaret etmesine odaklı olmasıdır. Oysa ki AdWords Reklamları´nda en önemli hedef en alakalı kullanıcıların reklamları tıklaması ve web sitenizi ziyaret etmesidir. Reklamlarınız arama ya da içerik ağında sizin ile direkt olarak alakalı olmayan sonuçlarda görüntüleniyor olabilir. Ya da alakalı sonuçlarda görüntülendiği halde reklamlarınız tıklanmıyor olabilir. 


Sertifikalı Google Reklam Uzmanlarımız tarafından AdWords hesabınız analiz edilir ve en uygun çözümler getirilerek reklamlarınızın performansı artırılır. Bütçenizi en ekonomik şekilde kullanmanıza yardımcı olacak bu çalışma ile reklam giderlerinizi azaltmanız ve mevcut bütçeniz ile daha çok alakalı potansiyel müşterilerin web sitenize ziyaretlerini sağlamış olursunuz.

 
Alakalı Diğer İçerikler